Miło nam poinformować Państwa, iż ogólnopolski konkurs plastyczno-fotograficzny „Wędrowne ptaki wodno-błotne Pobrzeża Słowińskiego”, realizowany w ramach projektu nr LIFE13 NAT/PL/000018 pn. „Ochrona wybranych siedlisk i gatunków priorytetowych Ostoi Słowińskiej PLH220023 i Pobrzeża Słowińskiego PLB220003 Etap I”, został rozstrzygnięty. Poniżej prezentujemy wyniki konkursu:
Przedział wiekowy 3-6 lat / forma prezentacji tematu: PRACA PLASTYCZNA
I. Miejsce: Magdalena Kulińska, Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku, ul. Tumska 9a, 09-400 Płock
II. Miejsce: Natalia Mirańska, Miejskie Przedszkole nr 3 w Ustce, ul. Polna 12, 76-270 Ustka
III. Miejsce: Ignacy Sawczuk, Niepubliczne Przedszkole w Ustce, Na Wydmie 10, 76-270 Ustka
Wyróżnienia:
-Weronika Katulska, Niepubliczne Przedszkole Kubuś Puchatek w Pobłociu, Pobłocie 41/1-2, 76-220 Główczyce
-Jan Król, Miejskie Przedszkole nr 3 w Ustce, ul. Polna 12, 76-270 Ustka
Przedział wiekowy: 7-14 lat/ forma prezentacji tematu: PLAKAT:
I. Miejsce: Iga Trzebska, Szkoła Podstawowa nr 53 ul. Orkana 95/109, 42-200 Częstochowa
II. Miejsce: Kinga Dudko, Zabłudów
III. Miejsce: Jan Trzonek, Gałków Duży
Wyróżnienia:
-Krystian Ejankowski, Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Stowięcinie, Stowięcino 37, 76-220 Główczyce
-Maria Grzywacz, Szkoła Podstawowa nr 53 ul. Orkana 95/109, 42-200 Częstochowa
-Szymon Jaśkiewicz, Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Kwakowie, ul. Słupska 5, 76-251 Kobylnica
-Weronika Kaszycka, Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Dubiecku, ul. Przemyska 6, 37-750 Dubiecko
-Cyprian Maciąg, Wrocław
-Lena Sulima, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce, Darłowska 18, 76-270 Ustka
-Krystian Ejankowski, Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Stowięcinie, Stowięcino 37, 76-220 Główczyce
-Maria Grzywacz, Szkoła Podstawowa nr 53 ul. Orkana 95/109, 42-200 Częstochowa
-Szymon Jaśkiewicz, Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Kwakowie, ul. Słupska 5, 76-251 Kobylnica
-Weronika Kaszycka, Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Dubiecku, ul. Przemyska 6, 37-750 Dubiecko
-Cyprian Maciąg, Wrocław
-Lena Sulima, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce, Darłowska 18, 76-270 Ustka
Przedział wiekowy: powyżej 14 lat / forma prezentacji tematu: FOTOGRAFIA:
I. Miejsce: Andrzej Dubiel, Żagań
II. Miejsce: Jan Feliks Tomczyk, Wrocław
III. Miejsce: Natalia Komorowska, Oświęcim
Wyróżnienie Michał Szumski, Ustka
Laureatom gratulujemy, a pozostałym osobom serdecznie dziękujemy za tak licznie nadesłane prace konkursowe!
Poniżej prezentujemy także nagrodzone prace:
Przedział wiekowy 3-6 lat
KRWAWODZIOBY; I miejsce: Magdalena Kulińska, Płock
BIELACZEK; II miejsce: Natalia Mirańska, Ustka
BIELACZEK; III. miejsce: Ignacy Sawczuk, Ustka
OSTRYGOJAD; Wyróżnienie: Weronika Katulska, Pobłocie
PTAKI WODNO-BŁOTNE POBRZEŻA SŁOWIŃSKIEGO; Wyróżnienie: Jan Król, Ustka
Przedział wiekowy: 7-14 lat:
ŻURAWIE; I miejsce: Iga Trzebska, Częstochowa
ŁABĘDZIE KRZYKLIWE; II miejsce: Kinga Dudko, Zabłudów
BĄK W TRZCINACH; III miejsce: Jan Trzonek, Gałków Duży
PERKOZ DWUCZUBY; Wyróżnienie: Krystian Ejankowski, Główczyce
PŁASKONOS; Wyróżnienie: Maria Grzywacz, Częstochowa
CZAJKA; Wyróżnienie: Szymon Jaśkiewicz, Kobylnica
KROPIATKA; Wyróżnienie: Weronika Kaszycka, Dubiecko
CYRANKA; Wyróżnienie: Cyprian Maciąg, Wrocław
KORMORAN Wyróżnienie: Lena Sulima, Ustka
Przedział wiekowy: powyżej 14 lat
ŻURAWIE; I miejsce: Andrzej Dubiel, Żagań
KORMORANY; II. Miejsce: Jan Feliks Tomczyk, Wrocław
BIEGUS ZMIENNY; III. Miejsce: Natalia Komorowska, Oświęcim
DERKACZ; Wyróżnienie Michał Szumski, Ustka